BEEO’dan Arı Sütü, Kırmızı Ginseng, Propolis Shot

BEE'O'dan Çığır Açan Yepyeni Bir İyilik Ürünü

BEE’O UP Arı Sütü, Kırmızı Ginseng, Propolis Shot

Propolis, arı sütü, ham bal, polen, arı ekmeği ve arı ürünleri içeren karışımlar, sprey, şurup, tablet formunda ürünler üreten BEE’O Propolis, uzman gıda mühendisleri kontrolünde geliştirdiği “BEE’O UP Arı Sütü, Kırmızı Ginseng Propolis Shot” ürünü ile inovatif, katma değerli ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Binlerce yıldır kullanılan propolis ve arı sütü gibi değerli arı ürünleri, BEE’O’nun yenilikçi yaklaşımıyla, tüm dünyada beslenmeye önem verenlerin yaşamlarına dahil ettiği kırmızı ginseng ile birleşiyor ve ortaya müthiş bir formül çıkıyor. Ürünün bileşiminde nar suyu, ham bal, yüzde 5 ginseng, yüzde 5 arı sütü ve yüzde 1 oranında saf propolis yer alıyor. Yeni, tek kullanımlık pratik içimiyle 15 günlük kür halinde sunulan BEE’O UP Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot, tamamen doğal, ilave şeker, katkı, koruyucu içermeyen formülü ile kendine dikkat edenlerin yeni tercihi olmaya aday…

Propolis nedir? Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

Arı sütü nedir? Arı sütü, işçi arıların, kovanda yavru arıları ve kraliçe arıyı beslemek için kendi vücutlarından salgıladıkları bir diğer değerli arı ürünüdür. Arı sütü içeriğindeki başka herhangi bir gıda maddesinde olmayan royalaktin ve 10-HDA bileşenleriyle çok özel bir gıdadır.

Kırmızı ginseng nedir? Latince adı “panax” olan ve özellikle Amerika kıtasında ve Uzak Doğu’da yetişen ginseng, dünyada yaygın şekilde kullanılan çok yıllık bir bitkidir. Büyüme sürelerine bağlı olarak, taze, beyaz ve kırmızı ginseng olarak sınıflandırılır. Kırmızı ginseng, altı yıl veya daha uzun sürelerde toplanır ve ginsenosit adı verilen biyoaktif bileşenler içerir.

Arı ürünleri ile kırmızı ginseng’in müthiş birleşimi

BEE’O UP Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot ürünü, her biri 25 mililitrelik 15 adet tek kullanımlık ambalaj içeren kutusuyla tüketiciyle buluşuyor. Arı ürünlerine farklı bir bakış açısı getiren BEE’O, diğerlerinde olduğu gibi yeni ürününde de katkı, koruyucu, renklendirici, ilave yağ ve şeker kullanmıyor. Pratik ve gündelik yaşam ihtiyaçlarına uygun olan ürün, dilerseniz ofiste, dilerseniz evde veya sporda, nerede olursanız olun rahatlıkla tüketilebiliyor. Sadece eczanelerde satışa sunulan BEE’O UP Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot’ı yetişkinlerin günde bir şişe tüketmesi tavsiye ediliyor.

BEE’O UP Propolis Hakkında

BEE’O UP Propolis; Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, Ziraat Mühendisi Arıcılık Uzmanı Taylan Samancı ve Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu tarafından 2013 yılında KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te kuruldu. Türkiye’de BEE’O ve BEE’O UP markaları, ABD ve Avrupa’da ise BEE&YOU markası ile doğal besin içeriği ve biyolojik aktiviteleri korunmuş propolis, arı sütü, polen gibi doğal arı ürünlerinden oluşan katma değerli inovatif ürünler üretmektedir. BEE’O Propolis, geliştirdiği inovasyon ödüllü özütleme yöntemiyle ve yaptığı projeler ile ulusal ve uluslararası arenada 29 farklı ödüle layık görülmüştür. 3 bin metrekarelik tesisi ve 100 kişilik uzman kadrosu, 2 bin sözleşmeli arıcısı ve 350 bin kovanı ile BEE’O, Türkiye’nin en büyük propolis üreticisidir

Son Yazılar