Üstün Lezzet Ödüllü ‘Hayat Demleme Soğuk Çay Serisi’ne Marcom’dan 5 Ödül

Hayat Su'ya Marcom'dan Ödül Yağmuru

Hayat Su’ya Marcom’dan Ödül Yağmuru

Hayat Su, soğuk çay kategorisinde bir ilke imza atarak ürettiği Üstün Lezzet Ödüllü “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisine yönelik gerçekleştirdiği “Hayatta Hep İyisi Var” iletişim kampanyasıyla, dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programları arasında gösterilen uluslararası MarCom Ödülleri’nde, 3 Platin ve 2 Gold olmak üzere toplam 5 ödül kazandı.

Hayat Su, butik çay markası Chado ile birlikte geliştirdiği “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisine yönelik yürüttüğü iletişim ve medya çalışmaları ile Association of Marketing Communications Professionals (AMCP – Pazarlama İletişimi Profesyonelleri Derneği) tarafından ABD’de düzenlenen MarCom Ödülleri’nden, 5 ödülle döndü. Her yıl 6 bin pazarlama iletişimi projesinin başvurduğu yarışmada; ‘Stratejik İletişim’ kategorisinde ‘Ürün Lansmanı’, ‘Medya Kiti’ ve ‘Özel Etkinlik’ dallarında Platin Ödül kazanan Hayat Su, ‘Dijital Medya’ kategorisinde ‘Influencer İçeriği’ ve ‘Basılı Medya’ kategorisinde ise ‘Ürün Fotoğrafı’ dalında Gold ödüle layık görüldü.

‘Üstün Lezzet Ödülü’ne sahip ilk ve tek soğuk çay markası “Su Hayat’tır” felsefesiyle 35 yıldır sektörün öncü markası olan Hayat Su’nun butik çay markası Chado ile birlikte geliştirdiği, farklı meyve ve çay içeriğine sahip 4 çeşitten oluşan demleme soğuk çaylar; %100 pancar şekerinden, koruyucusuz, tatlandırıcısız ve renklendirici kullanılmadan üretiliyor. Tüketicilerin lezzetli ve gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri bir ürün arayışından ilham alınarak, “Hayatta Hep İyisi Var” sloganıyla üretilen “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi, demleme çay ile %10 oranında meyve suyunun birleşiminden oluşuyor.

Türkiye’de Soğuk çay kategorisinde “Üstün Lezzet Ödülü”ne sahip ilk ve tek marka olan, “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi; yaz başında Burcu Esmersoy, Sedef Avcı, İdil Yazar, Çağla Şikel ve Didem Soydan gibi ünlü isimlerin katıldığı ses getiren bir lansmanla tanıtıldı. Cemiyet dünyasının akınına uğrayan özel gecede, Alya ve Tai Tayfun canlı performanslarıyla katılımcılara festival havası yaşattı. Klein Garten’de gerçekleşen lansmanda Hayat Demleme Soğuk Çaylar davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Son Yazılar