Türkiye’nin En Başarılı Pazarlama Ekipleri “The Hammers Awards” ile Ödüllendiriliyor!

Türkiye'nin En Başarılı Pazarlama Ekipleri “The Hammers Awards” ile Ödüllendiriliyor!

Türkiye’nin En Başarılı Pazarlama Ekipleri “The Hammers Awards” ile Ödüllendiriliyor!

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi ‘The Hammers’ı sizlere tanıtmaktan büyük bir heyecan ve onur duyuyoruz.
The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren bir ödül seremonisidir.

The Hammers Awards kazananlarına verilecek olan ödül heykelciği başarıyı simgeleyen unsurların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş ve özel olarak tasarlanmış bir maskot. Ağaçkakanın azmini, horozun disiplinini, elinde tuttuğu çekicin gücünü taşıyan ‘The Hammers Awards’ maskotu ödülü kazanacak olan sahiplerini sabırsızlıkla bekliyor.

ÖDÜL KATEGORİLERİ
The Hammers 2020 ödül töreni 3 ana kategori etrafında şekillenen 45 alt kategoriden oluşuyor. Şirketler hem kanal bazlı, hem sektörel bazlı hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

SECTOR HAMMERS
The Hammers Awards’un 3 ana kategorisinden birisi olan Sector Hammers, sektör bazlı olarak markaların pazarlama ekiplerini başarılarına göre ödüllendirmeyi amaçlar.

CHANNEL HAMMERS
The Hammers Awards’un 3 ana kategorisinden birisi olan Channel Hammers, markaların pazarlama ekiplerini pazarlama kanallarını kullanma başarılarına göre ödüllendirmeyi amaçlar.

SPECIAL HAMMERS
The Hammers Awards’un 3 ana kategorisinden birisi olan ve 4 alt kategori barındıran ‘Special Hammers’, sektör ve pazarlama kanalından bağımsız olarak yüksek performans gösteren özel ekipleri ödüllendirmeyi amaçlar.

The Hammers Awards 2020 için başvuru süreci 10 Mart 23.59’a kadar devam ediyor.
Ödül programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvurunuzu hemen oluşturmak için www.thehammersawards.com adresini ziyaret edin.

Son Yazılar