Dimes’ten Ortalığı Sallayan Lezzet Dimes Milkshake Raflarda!

Dimes'ten Ortalığı Sallayan Lezzet Dimes Milkshake Raflarda!

Dimes’ten Ortalığı Sallayan Lezzet Dimes Milkshake Raflarda!

Lider içecek firması DİMES, bugüne dek kafe ve restoranlarda satılan Milkshake’i iki farklı lezzetle tüketicilere sundu. Çilekli Beyaz Çikolatalı ve Muzlu Kurabiyeli seçenekleri ile DİMES Milkshake, hayatın eğlenceli anlarına eşlik ediyor.

Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, tüketicisini farklı lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. DİMES, yeni ürünü Milkshake ile, bugüne dek kafe ve restoranlarda bulunabilen bir lezzeti, hayatlarının her anında keyfini çıkarabilmeleri için tüketicilerine sunuyor.

DİMES, lezzeti ve eğlenceyi bir araya getirmesiyle tüm dünyada çocuklar ve gençler için değişmeyen bir trend olan Milkshake ürününü, İngilizce “Shake” kelimesinin anlamından hareketle “Ortalığı Salla” sloganıyla sunuyor. İlk aşamada 200 ml karton ambalajlarda sunulan DİMES Milkshake, yılın ikinci yarısında 330 ml karton kutu ambalajlarda sunulacak.

Lezzeti ve yoğun kıvamıyla anın enerjisini yükselten DİMES Milkshake’in, tüketicilerin hayatlarındaki eğlenceyi katlayacağını söyleyen DİMES Aile ve Çocuk Kategorileri Marka Müdürü Merve Keten, “Milkshake, mutluluk verici bir ürün olarak çocuklar ve gençler için değişmez bir trend. Yaptığımız araştırmalar, Milkshake ürününün çocuk ve genç tüketici kategorilerinde yüksek bir büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor. Hepimiz her gün, daha fazla eğlenmemizi sağlayacak anların peşinde koşuyoruz. DİMES Milkshake, tüketicilerimiz nerede isterse orada onların o anına, eğlencesine eşlik edecek” dedi.

Lezzet Seçimini Tüketicilerle Birlikte Yaptı

DİMES Milkshake lezzet alternatiflerinde son kararı tüketicilerle birlikte verdiklerini söyleyen Merve Keten, “Milkshake ürünümüzle sunacağımız lezzet alternatiflerinde son kararı, tüketicilerimizle birlikte vermek istedik. OHA diyorum! YouTube kanalı ile, eğlenceli bir video hazırladık.

Alternatiflerimiz arasından favorilerini, tüketicilere sorduk. Onlar videonun altındaki yorumlara en sevdikleri Milkshake’i yazdı, biz de onlar için ürettik. Milkshake ürünümüz için DİMES Club YouTube kanalımıza da çok eğlenceli videolar hazırlıyoruz” dedi.

DİMES Hakkında

Temelleri, kurucusu M. Vasfi Diren’in “Çiftçinin ürününü değerlendirecek bir yol bulmak lazım; ancak katma değerli ürünlerle bereketli topraklarımız değerlenebilir” söylemiyle 1958 yılında atılan DİMES, 1963 yılında Türkiye’nin yerel sermaye ile üretilen ilk meyve suyu olma özelliği taşıyor. Tüm faaliyetlerini ‘soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz, çocuğumuza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz’ ilkesiyle yürüten DİMES, İnsana ve Doğaya Saygı ilkesiyle çiftçinin emeğini katma değerle insanlar için faydalı ve eğlenceli içeceklere dönüştürüyor. Bugüne dek milyonlarca meyve fidanı yetiştirerek, üretici çiftçilere dağıtan DİMES, değer zinciriyle memleketin kalkınmasına, halkın sağlıklı beslenmesine ve Türkiye’nin tarımına sürdürebilir katkı sağlıyor. Bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın 100’ü aşkın ülkesinde tercih edilen ürünler sunan DİMES, 300.000 ton yıllık üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük meyve suyu üreticisi konumunda bulunuyor.

Son Yazılar