Activia Ailesi; Laktozsuz, Sıfır İlave Şeker ve Activia Shot Çeşitleriyle Yenilendi!

HER GÜN KENDİNİ İYİ HİSSET DİYE YEPYENİ ACTIVIA’LAR SENİNLE

Yepyeni Activia Ailesi

HER GÜN KENDİNİ İYİ HİSSET DİYE YEPYENİ ACTIVIA’LAR SENİNLE

Ara öğünlere sağlık, lezzet ve keyif katan Activia, düzenli kullanıldığında içerisindeki probiyotikler sayesinde sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olma özelliğine sahip ürün ailesini; ilave şekersiz, laktozsuz, daha çok
meyveli ve iki kat probiyotikli shot’a uzanan birbirinden lezzetli tatlarla yeniledi.

2005 yılında Türkiye’de ilk kez probiyotik yoğurtları lezzetli meyvelerle birleştiren Activia, tüketici alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını zenginleştirdi. Activia ailesine; sıfır ilave şeker ve daha fazla meyve oranına sahip meyveli yoğurt, laktozsuz meyveli yoğurt ve Activia shot olmak üzere, 3 yeni kategori eklendi.

Sıfır ilave şeker, % 50 daha fazla meyve
Activia’nın doğal probiyotikli yoğurdu ilave şeker olmadan lezzetli meyvelerle buluştu. %50 daha fazla meyve içeren doğal probiyotikli yoğurtlar; mango&çarkıfelek meyvesi suyu&elma, ahududu&nar&elma, hindistan cevizi&kavun&kayısı çeşitleri ve laktozsuz alternatifleriyle raflarda yerini aldı.
Activia, bir ilke daha imza atarak iki kat probiyotik içeren yeni ürünü ‘Activia Shot’ı da tüketicilerinin beğenisine sundu. Activia ailesi, sunduğu yeniliklerle gönülleri fethetmeye devam edecek.

Probiyotikleri keşfetmeye var mısın?
Yenilenen Activia ailesi’nin ‘Probiyotikleri keşfetmeye var mısın?’ temalı reklam filmi ise dijital ve konvansiyonel mecralarda tüketicilerle buluştu. Activia yeni reklam filminde; kendini her gün iyi hissetmek isteyenleri, milyarlarca doğal probiyotik ile dolu içeriğiyle sindirim sistemini düzenlemeye çağırıyor.

Son Yazılar