Çocuklara El Yıkatmanın En Kolay ve Keyifli Yolu: Dalin Köpük Sabun

Çocuklara El Yıkatmanın En Kolay ve Keyifli Yolu: Dalin Köpük Sabun

Çocuklara El Yıkatmanın En Kolay ve Keyifli Yolu: Dalin Köpük Sabun

Bebek bakımında annelerin 1 numaralı tercihi Dalin, Köpük Sabunla el yıkamayı eğlenceli ve pratik bir hale dönüştürerek, özellikle viral yolla bulaşan hastalıkların yaygın olduğu dönemlerde, minik ellerin mikroplardan arınmasına, çocukların hastalıklardan korunmasına yardımcı oluyor.

Enfeksiyona bağlı hastalıkların sıkça göründüğü dönemlerde, elleri sık sık yıkamak hastalıklarla baş etmede en kolay çözüm. Orman Meyvesi ve Çilek Kokulu iki farklı versiyonu bulunan, köpük şeklindeki formu sayesinde çocuklara el yıkamayı eğlenerek öğreten Dalin Köpük Sabun ise, çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmanın en kolay yolu.

Ellerimiz günlük yaşamımız içerisinde en fazla kirlenen, dokunduğu farklı yüzeyler nedeniyle, bakteri ve virüslere en açık olan organımız. Özellikle çocukların elleri, gün içerisinde bir çok farklı nesne ve zeminle temas ediyor. Yine çocuklarda daha sık gözlenen elleri yüze, göze ve ağıza sürme alışkanlığı, bu bakteri ve virüslerin vücut tarafından alınmasına, çocukların, grip, soğuk algınlığı, solunum yolu hastalıkları gibi bir çok bulaşıcı hastalığa yakalanmasına neden oluyor.

Yapılan araştırmalar, çocukların sadece ellerini yıkama alışkanlığı kazanarak, bu hastalıklardan yüzde 50’ye varan oranda korunabileceğini gösteriyor. Çocuklara bu alışkanlığı kazandırmanın yolu ise, el yıkamayı eğlenceli hale dönüştürmekten geçiyor.

Köpük şeklindeki formu sayesinde çocukların el yıkamasını eğlenceli hale getiren Dalin Köpük Sabun, alkol, paraben, SLS ve boya içermemesi, hipoalerjenik yapısı, cilde uyumlu pH değeri ile hem annelerin, hem de çocukların gönlünü kazanıyor. Dermatolojik olarak test edilen ve klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanan Dalin Köpük Sabun, Orman Meyvesi ve Çilek kokularıyla da el yıkamayı zevke dönüştürüyor.

Dalin çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olmak için ayrıca www.dalin.com.tr üzerinden “Eğlenceli El Yıkama Kitabı – Arkadaşım Cikcik “ ve “El Yıkama Şarkısı”nı da sunuyor.

Son Yazılar