Nescafe’den Türk kahvesinin sütle harmanı Keyf-i Türk

Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk

Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk

Nescafé’den yumuşak içimiyle yepyeni bir lezzet

Nescafé’nin, Türk kahvesinden aldığı ilhamı, 82 yıllık kahve uzmanlığıyla birleştirerek geliştirdiği Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk, bir yıllık ürün geliştirme sürecinin ardından tüketicilerle buluştu.

Nescafé 3ü1 Arada ailesinin yeni üyesi Keyf-i Türk, Türk kahvesinin sütle harmanından ortaya çıkan yeni nesil bir kahve olarak Şubat 2020’de raflarda yerini aldı. Türk kahvesi ve farklı geleneksel lezzetleri içeren yumuşak içimli bir hazır kahve karışımı olan Keyf-i Türk, hem kahve hem de fal keyfini her an her yere taşıma pratikliği sunuyor.

Keyf-i Türk, Nestlé’nin Bursa Karacabey Fabrikası’nda, bir yıl süren yoğun bir Ar-Ge sürecinin sonucunda geliştirildi. Benzersiz bir formül üzerinde çalışmanın heyecanını yaşayan ekip, en doğru formüle ulaşmak için çok sayıda reçete üzerinde çalıştı. Yaklaşık 1.500 kişiyle tadım ve konsept testlerinden geçen Keyf-i Türk, son aşamada lezzetinden kıvamına, ambalajından pratikliğine her yönüyle tüketiciden tam not aldı.

Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü Pınar Öney Bilsel, yeni ürüne ilişkin değerlendirmesinde, “Gelenekselliği modernlik ile harmanlayan yeni Keyf-i Türk ile bir Türk klasiğinin yeni nesil versiyonunu tüketicilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk kahvesi bu toprakların çok köklü geçmişe sahip bir değeri. Bu değeri Nescafé uzmanlığıyla birleştirirken çok hassas, uzun ama bir o kadar da keyifli bir Ar-Ge sürecinden geçtik. Sonunda tüketicilerimizin takdirini kazanan yepyeni bir ürüne imza attık. Tadına bir kez varanın bir daha kolay kolay vazgeçemediği Keyf-i Türk’ün, ülkemiz kahve tüketim alışkanlıklarında yeni bir dönemin başlangıcı olacağına inanıyoruz” dedi.

Faladdin iş birliğiyle fal keyfi

Yeni bir kategori yaratmaya aday Keyf-i Türk, Türk kahvesi içeriği sayesinde tadı, kıvamı ve telvesiyle alışılageldik hazır kahve karışımlarından ayrışıyor. Sonunda fincanda kalan telvesiyle fal keyfini de mümkün kılıyor. Falın modern hali Faladdin ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında kahveyi bitirir bitirmez fotoğrafını çekip uygulamaya göndermek ve Faladdin içerisindeki Keyf-i Türk falıyla yeni nesil fal deneyimini yaşamak mümkün.

Son Yazılar