Şok da Online Market Servislerine Dahil Oldu!

ŞOK ONLİNE MARKET PAZARINA GİRDİ

Cepte Şok

Online market servislerine indirim marketi olarak hizmet veren ŞOK da dahil oldu. Her geçen gün büyüyen sektör koronavirüs salgınıyla daha çok müşteriye hitap eder hale geldi. Bütün sektörlerde daralama bekleniyorken, yavaşlama, işte çıkarmalar beklenirken Amazon, Wallmart ve yerelde de Migros binlerce yeni çalışanı kadrolarına katmak için hazırlıklara başladılar. Bu alandaki büyümeyi fark eden ŞOK ilk adımı atan indirim market oldu.

Online market servislerine tüm dünyada ilgi artarken, 2017’den bu yana bu alanda faaliyet gösteren Şok da, Cepte Şok ile pazara giriş yaptı. Daha önce Migros’un, Migros Hemen ile bu alanda atılım yaptığını hatırlatalım. Ancak Şok’un Cepte Şok hamlesi ile ilk defa ülkemizde bir indirim marketinin pazara katılmış oluyor.

ŞOK online market pazarında

Cepte Şok siparişlerinde alt limit 50 TL. Sipariş sürecinde adresinize en yakın Şok market size atanıyor ve marketin stokları kapsamında siparişinizi verebiliyorsunuz. Teslimat ise market çalışanları tarafından gerçekleştiriliyor.

Geniş ürün seçenekleri 

Cepte Şok’un Kategori konusunda da marketlerin geniş skalasından faydalandığını söylemek mümkün. Cepte Şok’un kategorileri arasında Süt ve süt ürünleri, Et ve tavuk ve şarküteri, Kahvaltılık, Yemeklik malzemeler, İçecek, Atıştırmalık, Unlu Mamüller ve Pastane, Meyve ve Sebze, Temizlik, Kişisel Bakım ve Kozmetik, Anne-bebek ve Çocuk, Elektronik, Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar, Ev ve Yaşam seçenekleri yer alıyor.

Rakiplerinde online market pazarına girişi bekleniyor

lk defa bir indirim marketinin online market pazarına girişi, Şok’un rakipleri BiM ve A101‘i de bu alanda atılım yapmaya teşvik edebilir. Görünen o ki; bu yeni sürüm ile birlikte Cepte Şok, online market pazarında önemli bir oyuncu olarak yer almaya hazırlanıyor.

Bu zor dönemde eve teslimat seçeneği ve uygun fiyat politikasıyla Cepte Şok’a halkımızın yoğun ilgi göstereceğini söylemek mümkün. Yakın zamanda Migros Sanal Market‘in 1000 kişiyi işe alacağını duyurduğunu düşünüldüğünde, ilerleyen dönemde Cepte Şok’un da yeni bir istihdam yaratması beklenebilir.

1 ayda tüm Türkiye

Cepte Şok’un daha önceki sürümünde sadece marketten alışveriş söz konusuyken, güncellenen versiyonda online ödeme ile ürünleri belirlediğiniz saatlerde teslim alabiliyorsunuz.  Pazartesiye kadar yayına alınacak olan Cepte Şok, 1 ay içinde tüm Türkiye’ye açılacak.

Son Yazılar