Dalin Köpük Sabun Jingle’ı Instagram Müzik’te

Dalin Köpük Sabun Jingle’ı Instagram Müzik’te

Dalin Köpük Sabun Jingle’ı Instagram Müzik’te

Dalin, Instagram Müzik’te Yer Alan İlk Bebek Bakım Markası Oldu

Köpük Sabunuyla el yıkamayı eğlenceli ve pratik bir hale dönüştüren Dalin, şimdi de Dalin Köpük Sabunun dillere düşen Jingle’ı ile Instagram Müzik’te.

Çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmanın en kolay yolu olarak sunulan Dalin Köpük Sabun’un eğlenceli Jingle’ı Instagram Müzik uygulamasına kabul edildi. Böylelikle Dalin, Instagram Müzik’te Jingle’ı yer alan ilk bebek bakım markası olma unvanını da elde etmiş oldu.

Tonik Müzik’ten Doğukan Şahin’in hazırladığı jingle, tüm yaşam boyunca, sağlığın ilk şartı olan hijyen ve hijyenin temeli el yıkama alışkanlığının küçük yaşta kazandırılması bilinciyle oluşturulan Dalin Köpük Sabun reklam filmini daha da eğlenceli bir hale getirmiş, tüm dünyanın virüslerle mücadele ettiği bu günlerde, çocuklarda el yıkama bilinci oluşmasına katkı sağlamıştı.

Dalin Köpük El Sabunu Hem Çocukların Hem Annelerin Tercihi

Köpük şeklindeki formu sayesinde çocukların el yıkamasını eğlenceli hale getiren ve annelerin gizli yardımcısı haline gelen Dalin Köpük Sabun, annelerin görüşleri göz önüne alınarak tasarlanıp piyasaya sunuldu. AVM’lerde çocukların eğlenerek el yıkadığını söyleyen anneleri dinleyen Dalin uzmanlarının bu iç görü üzerine çıkarttığı köpük sabun, aynı zamanda bir alışkanlığın sürdürülebilir olması için eğlenceli olması gerektiği görüşünü de destekliyor.

Alkol, paraben, SLS ve boya içermeyen, hipoalerjenik yapıya ve cilde uyumlu pH değerine sahip Dalin Köpük Sabun, Orman Meyvesi ve Çilek kokularıyla da el yıkamayı zevke dönüştürüyor.

Dalin çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olmak için www.dalin.com.tr üzerinden “El Yıkama Şarkısı”nın yanı sıra, “Eğlenceli El Yıkama Kitabı – Arkadaşım Cikcik”i de sunuyor.

Son Yazılar