Türkiye’nin Bayram Şekeri Kent’ten sokak müzisyenlerine destek

Türkiye’nin Bayram Şekeri Kent’ten sokak müzisyenlerine destek

Türkiye’nin Bayram Şekeri Kent’ten sokak müzisyenlerine destek

Türkiye’nin yarım asırlık markası ve ‘Her Bayramın Şekeri’ olan Kent, bu yıl Migros iş birliğinde sokak müzisyenlerini sosyal medyada tüketicileri ile buluşturan anlamlı bir çalışmaya imza attı. Proje kapsamında uzun süredir sokaklardan uzak kalan sokak müzisyenleri, performanslarıyla sosyal medyada bayram coşkusu yaşattı.

Bayram Şekeri kategorisinin lider markası olan Kent, bu yıl yaşadığımız salgın sürecinden dolayı evlerde geçirmeye hazırlandığımız Ramazan Bayramı öncesinde keyifli bir sosyal medya projesini hayata geçirdi. Migros iş birliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında uzun süredir sokaklarda, meydanlarda, vapurlarda severek dinlemeye alıştığımız sokak müzisyenlerini dinleyicileri ile sosyal medya aracılığı ile bir araya getirdi.

Kent’in, “Siz yokken sokaklar çok boş gelin birlikte bayram edelim, bayramda sevenler birbirine kavuşmalı” çağrısını duyan müzisyenler, dijital bir yerleştirmeyle Türkiye’nin en güzel sokaklarının önünde performanslarını sergileyerek adeta bir bayram coşkusu yaşattılar.

Sanatçıların bayrama özel bu performansları, Kent Youtube hesabı ve Migros TV Youtube hesabı üzerinden yayınlanıyor.

Linkler:

https://www.youtube.com/watch?v=J3Nbg_X0Dww

https://www.youtube.com/watch?v=51mRhTgR1Wg

https://www.youtube.com/watch?v=8J6nFoCqtCg

Son Yazılar