Bebekler İçin Sağlıklı Yaz Meyveleri Hero Baby Kavanozunda!

Bebekler İçin Sağlıklı Yaz Meyveleri Hero Baby Kavanozunda!

Bebekler İçin Sağlıklı Yaz Meyveleri Hero Baby Kavanozunda!

135 yıla yaklaşan bebek maması uzmanlığına sahip İsviçreli Hero Baby’nin hijyenik bir ortamda mevsiminde toplanmış meyvelerle ürettiği lezzetli ve besleyici kavanoz mamaları, yaz boyunca annelerin kurtarıcısı olacak.

Yaz sezonu döneminde bebekleriyle farklı rotaları tercih edecek olan annelerin imdadına Hero Baby’nin kolaylıkla tüketilen kavanoz mamaları yetişiyor. Hijyenik bir ortamda el değmeden üretilen meyve ve sebze püreleri, annelerin bebekleri için mama telaşı yaşamadan rahatlıkla vakit geçirmesini sağlıyor. Vakumlama yöntemi sayesinde kavanoz içerisindeki mamanın havayla teması önleniyor ve kapağı açılana kadar tazeliğini koruyor. İster parkta, ister sahilde isterse tatilde veya yolculukta bebeklerin damak zevklerini geliştirerek pratik bir şekilde beslenmesine yardımcı oluyor.

Ebeveynlerin dengeli ve besleyici mama arayışını karşılayan İsviçreli Hero Baby, ürün gamında bulunan kavanoz mamaları ile annelerin ve bebeklerin tam da bu noktada güvenli beslenme ihtiyacına cevap veriyor. Mevsiminde toplanan meyve ve sebzeler 600’ü aşkın testten geçirilerek, el değmeden kavanoz mama olarak bebeklerin beğenisine sunulıyor.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

Son Yazılar