Pernod Rıcard Türkiye’de İki Yeni Atama

Pernod Ricard Türkiye Satış Direktörü Barış Düzova - Pernod Ricard Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Kemal Gencer

Pernod Ricard Türkiye Satış Direktörü Barış Düzova – Pernod Ricard Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Kemal Gencer

Pernod Ricard Türkiye’de Head of Sales (Geleneksel Kanal) olarak görev yapan Barış Düzova, Pernod Ricard Türkiye Satış Direktörü olarak atandı. 

2013 yılından bu yana Pernod Ricard Türkiye’de sırasıyla Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Modern Kanal ve Duty Free Operasyonları Müdürü, On Trade, Modern Kanal, Ticari Pazarlama ve Kıbrıs Operasyonları Kanal Müdürü görevlerinde bulunan Barış Düzova, Pernod Ricard Türkiye Satış Direktörü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Barış Düzova, 2004 yılında kariyerine Danone Tikveşli Şirketi’nde Satış Yöneticisi olarak başladı. Burada, 2004-2013 yılları arasında, sırasıyla Ticari Pazarlama Yöneticisi, Marka Müdürü, Ticari Pazarlama Kategori Müdürü ve Zincir Mağazalar Müdürü olarak görev aldı.

Yaklaşık yedi yıldır Pernod Ricard Türkiye ailesinin bir üyesi olan Düzova, kariyerine Satış Direktörü olarak devam edecek.

Pernod Ricard Türkiye’nin başarılı yöneticilerinden Kemal Gencer görevine Pernod Ricard Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak devam edecek.

2015 yılında Pernod Ricard ailesine katılan Kemal Gencer, Geleneksel Kanal ve Satış Geliştirme Kanal Müdürü ve On Trade, Modern Kanal ve Kıbrıs Operasyonları Kanal Müdürü olarak görev aldı. Başarılı çalışmalara imza atan Gencer Temmuz 2020 tarihi itibarıyla Pernod Ricard Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmalarını sürdürecek.

Ankara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Kemal Gencer, 2000 yılında kariyerine Garanti Emeklilik’te Bölge Satış Yönetmeni olarak başladı. Ardından yaklaşık 12 yıl British American Tobacco’da çalışan Gencer bir çok önemli departman içerisinde yöneticilik görevlerinde bulundu.

Son Yazılar