Bayramı Çocuksu Mutlulukla Geçirmek İsteyenlere Özel : Haribo Fruitbons!

Bayrama Özel Yepyeni Haribo Fruitbons

Bayrama Özel Yepyeni Haribo Fruitbons

Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vadeden HARIBO’nun bayram dönemine özel olarak satışa sunduğu bayram şekeri Fruitbons raflardaki yerini aldı. Fruitbons, çilek, kola, ananas, tutti frutti, limon, portakal, ahududu, mandalina çeşitleri ve tekli paketleriyle en lezzetli bayram tebriklerinin başrolünde olmaya aday.

Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vadeden HARIBO Türkiye’nin bayram dönemine özel ürünü Fruitbons en lezzetli bayram tebrikleri için raflarda yerini aldı. 18 yıldır İstanbul- Hadımköy’deki fabrikasında faaliyetlerini sürdüren HARIBO Türkiye, burada ürettiği ürünlerini 57 ülkeye ihraç ediyor. Sadece dönemsel olarak Türkiye pazarına sunulan Fruitbons; çilek, kola, ananas, tutti frutti, limon, portakal, ahududu, mandalina çeşitlerinden oluşuyor. Rahatlıkla ikram edilebilecek şekilde tekli ambalajlanan paketleri ve vegan içeriğiyle HARIBO Fruitbons, bayramı içindeki çocuksu mutlulukla geçirmek isteyenlerin favori ürünü olmaya aday.

Tüm ürünlerini doğal meyve ve sebzelerden elde edilen aromalarla renklendiren ve “Helal Ürün” sertifikasına sahip olan HARIBO Türkiye’nin, bayrama özel sunduğu Fruitbons ürününün içeriği ise vegan. Farklı yapısı ve dokusuyla tekli ambalaj şeklinde satışa sunulan ürünü, hem açık şeker noktalarından hem de Bayram Keyfi adıyla tek bir kutu içerisinde bulmak mümkün.

 

Haribo Hakkında

Hans Riegel tarafından 1920 yılında Almanya’nın Bonn kentinde, küçük bir şekerleme dükkanında kurulan HARIBO, bugün şekerleme sektöründe global anlamda önde gelen şirketlerden biri ve yumuşak şeker kategorisinin dünya lideridir.

Dünyanın dört bir yanında yüzlerce çeşit ürünüyle çocuk ya da büyük herkese çocuksu mutluluk vaat eden HARIBO’nun Altın Ayıcığı, ilk olarak 1922 yılında üretilmiştir. Bugün tüm dünyada günde 100 milyon altın ayıcık üreten HARIBO, dünyanın en büyük 9. atıştırmalık üreticisidir. HARIBO, Türkiye’de satışa sunulan tüm ürünlerini bitki özü ve meyvelerden elde edilen özlerle renklendirmektedir.

17 yıldır Türkiye pazarında faaliyet gösteren HARIBO, İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında, Türkiye ve aralarında Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki Müslüman ülkeler, Japonya, Kore, Endonezya gibi Asya Pasifik ülkeleri, ABD ve bazı Avrupa’da ülkelerinin de bulunduğu 57’den fazla ihracat ülkesi için %100 yerli üretim yapmaktadır. Türkiye’de üretilen tüm ürünleri için sığır jelatini kullanan HARIBO, 3 farklı helal sertifikasına sahiptir.

Son Yazılar