Mentos Clean Breath ile 2 saat ferah nefes

Mentos 2 Saat Clean Breath

Mentos Clean Breath

2 Saat Süren Nane Ferahlığı Yanınızda

Mentos 2 Saat Clean Breath, kolay taşınabilir kutusunda ‘nane’ ve ‘yoğun nane’ aromalı seçenekleriyle 2 saat boyunca nefesinize rahatlama ve ferahlık getiriyor.

Perfetti Van Melle Türkiye’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos’un, nefes tazeleyen Clean Breath serisi kolay taşınabilen kutu çeşitleriyle ferahlığı ceplere, çantalara taşıyor. Nane ve yoğun nane aromalı olmak üzere iki seçeneği bulunan Mentos Clean Breath serisinin en önemli özelliği 2 saat boyunca nefesinize ferahlık ve tazelik sağlıyor olması.

Kendimize ve sağlığımıza daha da dikkat etmemiz gereken bugünlerde Mentos Clean Breath, 2 saat boyunca temiz bir nefes alarak, nerede olursanız olun ferahlamanıza yardımcı olacak. Maske altında da temiz bir nefes için Mentos Clean Breath her zaman yanınızda.

 

Perfetti Van Melle, sakız ve şekerleme sektöründe 150’den fazla ülkede operasyonu bulunan,Türkiye’de 1990 yılından bu yana hem üretim hem de paketleme tesisleri ile faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır. Perfetti Van Melle, şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle Türkiye bünyesinde bulunan markalar; Vivident, Mentos, Chupa Chups, Big Babol, Center Fresh ve Brooklyn’dir.

Son Yazılar