Dr. Oetker Jelatin ile en sevilen tatlıları hazırlamak kolaylaşıyor

Yepyeni Dr. Oetker Jelatin

Dr. Oetker Jelatin

Dr. Oetker Jelatin toz halindedir ve %100 sığır jelatinidir. Hızlı ve kolay çözünür, ideal kıvam sağlar, uygulaması pratiktir.

Dr. Oetker Jelatin, kek ve pastaların krema, dolgu ve kaplamalarının hazırlanmasında, Panna Cotta, Mousse, Cheesecake gibi favori tariflerinize ideal kıvam vermek için kullanılır.

Tariflerinizin renk ve tadını değiştirmeden kıvam verir. 1 poşeti 4 adet 1,5 g’lık yaprak jelatine eşdeğerdir.

Tarife göre ısıtılmış sıvıya eklenip karıştırılarak veya malzemelerle birlikte pişirilerek kullanılabilir. Soğuk tarifler için ise jelatin az miktarda sıcak sıvıda eritilip ılıtıldıktan sonra eklenir.

Jelatin ile hazırlanan tariflere, ambalajın üzerinde yer alan QR kodunu mobil cihazınızdan okutarak ya da www.droetker.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri satış noktalarından satın alınabileceği gibi, dilenirse Dr.Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verilebiliyor.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 veya 0 850 222 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hatları’nı arayabilir ya da www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

Son Yazılar