Hero Baby Yeni Websitesi ile Annelerin Yayında!

Hero Baby Yeni Websitesi ile Annelerin Yanında

Hero Baby Yeni Websitesi ile Annelerin Yanında

130 yıla aşkın bebek maması uzmanlığına sahip İsviçreli Hero Baby, Türkiye’nin en çok tercih edilen* kaşık ve kavanoz mamalarının besleyici, kaliteli ve sağlıklı dünyasını, yenilenen websitesi’nde tüketicileriyle buluşturuyor.

Doğanın iyiliğinden aldığı güçle bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen Hero Baby, kullanışlı ve sade bir arayüze sahip yeni websitesi tasarımıyla artık kullanıcılarına bir adım daha yakın… Yenilenen websitesi sayesinde anneler, Hero Baby ürünleri daha yakından inceleme fırsatı bulurken, mamalara dair pek çok bilgiyi de kolaylıkla ulaşıyor.

Dünyanın önde gelen kuruluşlarından Hero’nun köklü mirasından Türkiye serüvenine, mama araştırmalarından kalitedeki uzmanlığına kadar uzanan en güncel bilgileri ve yenilikleri www.hero.com.tr’den tüketicileriyle sadece bir tuşla paylaşıyor.

*Nielsen Perakende Paneli, MAT Nisan 2020, tüm Türkiye ciro ve tonaj bazında

https://www.hero.com.tr/ herobabyturkiye

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

Son Yazılar