Vivident’in pandemiyle başlayan yeni normale dikkati çeken reklam filmi yayında!

Vivident’in pandemi süreciyle başlayan yeni normali ve buna bağlı olarak gerçekleşen değişimi vurguladığı reklam filmi izleyiciyle buluştu.

Vivident ile sen de değiş, anında ferahla!

Vivident’in pandemi süreciyle başlayan yeni normali ve buna bağlı olarak gerçekleşen değişimi vurguladığı reklam filmi izleyiciyle buluştu.

Pandemiyle birlikte yeniden tanımlanan ferahlık ihtiyacına “Maske altında ferahlık” sloganıyla başlayan Vivident, yapılan tüketici araştırmaları sonucunda çıkan iç görüleri yeni normaldeki okazyonlarla birleştirdi. Aynı zamanda 2020 yılında yaptığı Marka Sağlığı Araştırması’nda da rekabete göre en fazla ferahlık alanını sahiplenen marka olarak görüldü. Bütün bu iç görülerden yola çıkarak “Vivident ile sen de değiş, anında ferahla!” temasının işlendiği reklam filmi ile de ferahlık vurgusunu ekranlara yansıtıyor.

Dekorların manuel olarak değiştirildiği ve özgün bir teknikle çekilen 35 saniyelik reklam filminde; pandemi dönemiyle birlikte yaşadığımız yeni düzende bir lise öğrencisi online ders trafiğinden yorulduğu an ferahlama ve modunu değiştirme ihtiyacını Vivident Extra ile giderirken; uzun saatler evde çalışarak, ertesi gün yapacağı proje sunumunun üzerine kazayla kahvesini döken bir mimar, ferahlamak ve yeniden başlama motivasyonu için aradığı çözümü Vivident 45’Dakika ile buluyor. Üniversiteli genç de hoşlandığı kız arkadaşıyla konuşmak için ihtiyaç duyduğu özgüvenini Vivident Storming Nane ile tazeliyor.

BEING ÇÖZÜM tarafından hazırlanan reklamın yönetmenliğini Gökdeniz Uslu yaparken filmin yapımcılığını da Organic Film üstlendi.

Reklamveren: Perfetti Van Melle Türkiye – Vivident

Reklamveren Yetkilileri: Nalan Özgür, Çiğdem Tüzüner Serim, Yağız Topçu, Erdi Özmen

Reklam Ajansı: BEING ÇÖZÜM

Yaratıcı Ekip: Ozan Can Bozkurt, Erce Ulusoy, İrem Alkan, Başak Özkeskin

Marka Ekibi: Yusuf Ziya Erdönmez, Elif Onat Bozkurt, İrem Terzi

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Kerem Can Erdönmez

Prodüksiyon Şirketi: Organic Film

Yönetmen: Gökdeniz Uslu

Kullanılan Mecralar: TV, Dijital

Son Yazılar