Hero Baby Rezeneli Organik Bebek Bisküvisi ile Tatlı Rüyalar

Hero Baby Rezeneli Organik Bebek Bisküvisi ile Tatlı Rüyalar

Hero Baby Rezeneli Organik Bebek Bisküvisi

Sağlıklı ve formüllü ile bebek beslenmesinin önemli bir ayrıntısı olan Hero Baby Rezeneli Organik Bebek Bisküvisi, küçüklerin huzur dolu bir uyku geçirmesine olanak sağlıyor. Özel içeriğini birbirinden farklı tariflerle zengileştiren Hero Baby, anne mutfağının en keyifli destekçileri arasında yerini alıyor.

Doğal yollarla bebeklerdeki gaz sorunu ve hazımsızlık gibi problemlere de yardımcı olan rezene bitkisi, Hero Baby’nin uzmanlığıyla geliştirilerek, bebeklere uzun ve deliksiz bir uyku uyumaları için bebek bisküvisi olarak sunuluyor. Bebeklerinin rahat bir uyku uyumasını isteyen anneler için rezeneli organik bebek bisküvisini öneriyor. Organik bisküvinin içeriğinde ise demir, kalsiyum ve mineraller bulunuyor. Bebeklerin narin yapısı için  özel olarak hazırlanan organik bebek bisküvisi, kolaylıkla sütte erirken annelere ise bebekleriyle keyifli vakit geçirmek düşüyor.

Hero Baby Organik Rezeneli Bebek Bisküvisi sadece Migros mağazalarında ve Migros Sanal Market’te tüketicisiyle buluşuyor.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Leznburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 135 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

Son Yazılar