L’Oréal Paris ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutluyor

L’Oréal Paris ikonik sloganı Çünkü Biz Buna Değeriz

L’Oréal Paris ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yılı

“ÇÜNKÜ BİZ BUNA DEĞERİZ”: 50 YILDIR İNANARAK SÖYLÜYORUZ

L’Oréal Paris, 1971’de oluşturulan ve marka misyonunu temsil eden ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutluyor. Dünyanın dört bir yanındaki kadınları birleştiren ve onlara ilham veren efsanevi slogan, bir güzellik markasından daha fazlası olan L’Oréal Paris ile ve tüm kadınlarla değerine değer katmaya devam ediyor. 

L’Oréal Paris, ikonikleşen ve tüm kadınlara seslenen sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yılını kutluyor. L’Oréal Paris, 50 yıldır inanarak söylediği, bir slogandan daha fazlasını sunan “Çünkü Biz Buna Değeriz” ile; dünyadaki tüm kadınları kendi değerinin farkında olmaya, zorluklara karşı durmaya, kendine güvenmeye, korkusuzca ve özgürce yürümeye davet ediyor.

Dünyada tam 40 dile çevrilen efsanevi slogan, ilk günden bugüne aynı güçlü etkiyle her yaştan kadına ilham veriyor. “Çünkü Biz Buna Değeriz” denildiğinde “Bundan bir an bile şüphe duymadık” diyen kadınlar başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Kendine güveni vurgulayan ilk reklam mesajı

1971 yılında 23 yaşındaki genç bir kadın metin yazarı olan Ilon Specht tarafından oluşturulan bu slogan, kendine güveni vurgulayan ilk reklam mesajı olma özelliğini de taşıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar birleşiyor 

Dünya çapında pek çok güzellik elçisi bulunan L’Oréal Paris, klişeleşmiş güzellik algılarını yıkarak baştan yaratıyor. Andie MacDowell, Celine Dion, Eva Longoria, Helen Mirren, Leila Bekhti, Soo Joo Park ve Türkiye’den Fahriye Evcen ile Nur Fettahoğlu gibi film, moda ve müzik sektörlerinin ilham veren isimleri, “Çünkü Biz Buna Değeriz” sloganı ile kadınlara rol model oluyor.

Bilimden gelen güzellikle güçlenen kadınlar!

L’Oréal Paris, bilimden ilham alan güzellik ürünleriyle her kadını güçlendirmeye devam ediyor. Son teknoloji ürünleriyle kadınları güzelleştirirken, aynı zamanda onlara güven veriyor, yaptığı çalışmalarla kadınların toplumda hak ettikleri yeri almalarına destek oluyor. L’Oréal Paris, yüz yılı aşkın süredir kozmetik sektöründeki varlığıyla güzelliği herkes için erişilebilir kılarken, kendine güvenme ve değer verme duygularını teşvik ediyor.

L’Oréal Paris 50. Yıl Manifesto: https://www.youtube.com/watch?v=noVQdmylFng

Nur Fettahoğlu: https://www.instagram.com/p/CTHb3uMo4Id/

Fahriye Evcen: https://www.instagram.com/p/CTUd6NrlU3J/

Son Yazılar