Yeni Banvit Hindi Mangal Sucuk ve Hindi Mini Sosis ile kahvaltılar renkleniyor

Yeni Banvit Hindi Mangal Sucuk ve Hindi Mini Sosis ile kahvaltılar renkleniyor

Yeni Banvit Hindi Mangal Sucuk

Banvit’ten kahvaltı sofraları için iki yeni lezzet;
Hindi Mangal Sucuk ve Hindi Mini Sosis

Türkiye’de et ve et ürünleri kategorisinde en fazla haneye giren marka olan Banvit*, kahvaltı sofralarına lezzet alternatifi katacak iki yeni ürünü olan ‘Hindi Mangal Sucuk ve Hindi Mini Sosis’i tüketicilerinin beğenisine sundu.

Hindi göğüs ve kalça etleri ile özel baharat çeşnilerinin harmanlanmasıyla hazırlanan ısıl işlem görmüş Hindi Mangal Sucuk, ister tavada veya ızgarada tek başına tüketilebilir ya da yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz omlet, pizza, tost, sandviç ve kanepelerinize eşlik edebilir.

Banvit’in hindi şarküteri grubundaki bir diğer yeni ürünü olan Hindi Mini Sosis de yakın zamanda raflardaki yerini aldı. Banvit sosis ailesinin yeni üyesi Hindi Mini Sosis, lezzeti yanında zengin protein oranıyla da** sosis severlerin favori lezzetlerinden biri olmaya aday. Özenle seçilen hindi etleri kullanılarak hazırlanan Hindi Mini Sosis, yine kahvaltı keyfinize olduğu kadar, mutfakta yaratıcılığınızı sergileyerek hazırlayabileceğiniz atıştırmalıklarınıza da farklı bir tat katıp, lezzetlendirmeye hazır.

* 2020 IPSOS Hane Tüketim Paneli Araştırması’na göre Banvit markası, kırmızı et kategorisi dahil olmak üzere “tüm et ve et ürünleri kategorisinde %64,6 penetrasyon ile en fazla haneye giren” markadır.

** Banvit Hindi Mini Sosis’in enerji değerinin %26’sı proteinden gelmektedir.

Banvit BRF Hakkında

Banvit, faaliyetlerine 1968 yılında karma yem üreticisi olarak başladı. 1984 yılında aşamalı olarak piliç eti üretimine geçiş yapan şirket, Türkiye’de ilk defa temizlenmiş ve poşetlenmiş taze piliç üretimini gerçekleştiren kuruluş oldu. 2001 yılından bu yana hindi eti ve ileri işlenmiş hazır gıdaların üretimini de gerçekleştiren Banvit’in hisselerinin yüzde 79,48’i, 2017 yılında TBQ Foods GmbH tarafından satın alındı. Banvit, 1992 yılından bu yana BİST’de işlem görüyor.

Son Yazılar