Dardanel’in uzmanlığı Somer Şef’in ustalığıyla birleşti

Dardanel ve Somer Şef’ten usta işi lezzetler

Dardanel’in yeni marka yüzü ünlü şef Somer Sivrioğlu oldu

Dardanel ve Somer Şef’ten usta işi lezzetler

Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Dardanel, deniz ürünlerindeki uzmanlığını ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun mutfaktaki ustalığıyla birleştiriyor. Dardanel, yıl boyunca devam edecek reklam filmleriyle Somer Şef ile büyük bir iş birliğine imza atıyor. 

Ülkemizde sağlıklı beslenme trendlerinin ve yeniliklerin öncüsü Dardanel, ünlü şef Somer Sivrioğlu ile yaptığı iş birliğiyle bir ilki daha gerçekleştiriyor. Sidney’deki Türk mutfağı restoranı Efendy ile Türk yemeklerini dünyaya tanıtan ödüllü şef, Dardanel’in yeni marka yüzü olarak kamera karşısına geçti. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürünleriyle 1984’ten bu yana Türkiye’nin 1 numaralı tercihi olan Dardanel; deniz ürünlerindeki uzmanlığını, Somer Şef’in Türk mutfağındaki ustalığı ile birleştiren kampanya ile yine adından söz ettirecek.

Yeni reklam filmlerinde Somer Şef; Dardanel Ton, Kolay Pişir, Sardalya ve Aç Ye gibi sağlıklı, lezzetli ve pratik Dardanel ürünlerini nefis tariflere dönüştürüyor. Ünlü şef, “Bi’ ton protein, bi’ ton Omega 3, bi’ ton lezzet” sloganlı ilk iki filmde sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin çok seveceği, zeytinyağlı ve ayçiçek yağlı Dardanel Ton çeşitleriyle enfes bir makarna ve sandviç hazırlıyor.

Somer Şef’in Dardanel ile sağlıklı tarifleri Dardanel.com.tr’de

Tüm yıl boyunca devam edecek olan iş birliği kapsamında Somer Şef, farklı Dardanel lezzetleriyle de kamera karşısına geçecek.  Serinin diğer filmlerinde ise 8 dakikada şef tabağı hazırlayabileceğiniz Dardanel Kolay Pişir, balık ekmek keyfinin pratik hali Dardanel Sardalya ve yemek yapmaya vakti olmayanların kurtarıcısı Dardanel Aç Ye Mısırlı, Fasulyeli ve 4 Tahıllı Ton çeşitleri yer alacak.

Somer Sivrioğlu’nun Dardanel Ton ürünleriyle hazırladığı tüm zengin tarif seçenekleri ise Dardanel.com.tr adresinde lezzet severlerle buluşuyor.

Reklam filmi linki:  https://youtu.be/xeB_kLvslNg

Künye:

Reklamveren: Dardanel
Reklamveren Temsilcisi: Yüce Kaner Atalay, Begüm Aksoy, Ayşe Nasır
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
Kreatif Ekip: Kübra Altıntaş, Batuhan Söylemez, Mustafa Bayram, Yusuf Yerlikaya, Eyüp Yardımcı
Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Mine Bostan Kuzman, Elif Gürpınar
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Hulusi Derici, Hakan Yonat

DARDANEL HAKKINDA

Türkiye’yi konserve ton balığıyla tanıştıran ilk marka olan Dardanel, 1984 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Çanakkale ve İstanbul’daki fabrikalarında ürettiği ton balığı, deniz ürünleri ve sandviçleriyle kendi sektörünün lideri olmayı sürdüren şirket, İSO500’de 475’inci sırada yer alıyor. 2300 kişilik istihdamıyla yeni yatırımlarına devam eden Dardanel, 25 ülkeye yaptığı ihracat ile Türkiye’nin gıda ihracatında da en hızlı büyüyen şirketlerden biri olmaya devam etmektedir.

Son Yazılar