Komili ailesi iki yeni ürünü “Banmalık” ve “Natürel Birinci” ile büyüyor

Komili ailesi iki yeni ürünü “Banmalık” ve “Natürel Birinci” ile büyüyor

Yeni Komili “Banmalık” ve “Natürel Birinci”

KOMİLİ İKİ YENİ ÜRÜNÜ “BANMALIK” VE “NATÜREL BİRİNCİ” İLE MUCİZE LEZZETİ İKİYE KATLIYOR

Zeytinyağı mucizesini 144 yıldır sevenleri ile buluşturan Komili’nin en yeni lezzetleri; Banmalık ve Natürel Birinci için hazırlanan reklam filmi yayınlanmaya başladı.  Natürel Sızma ailesinin en yeni iki üyesi; yoğun zeytin tadına sahip, soğuk sıkım Banmalık ile her yemeğe eklenebilen Natürel Birinci zeytinyağı sofralara lezzet katıyor.

Doğanın mucizesi zeytinyağını 144 yıldır büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili, şimdi de Natürel Sızma ailesinin en yeni üyeleri Banmalık ve Natürel Birinci zeytinyağını lezzet tutkunları ile buluşturuyor. Soğuk sıkım Banmalık yoğun zeytin tadı ve kokusu ile öne çıkarken, Natürel Birinci zeytinyağı ise her yemeğe lezzet katıyor.

Zeytin bahçeleri görüntüleri eşliğinde izleyenleri doğa ile buluşturan reklam filminde Natürel Sızma zeytinyağı ailesinin ürünlerine dikkat çekilirken, dış ses Komili’nin iki yeni ürününün öne çıkan özelliklerini anlatıyor. Komili’nin yenilenen renkli yüzü ve üzerindeki yönlendirmeleri ile kullanıcı dostu yeni şişe tasarımlarını da gördüğümüz reklam filminde, zenginleşen çeşitleri ile tüm ürün ailesi yer alıyor. Komili’nin kullanıcı dostu yeni ambalajları; tüketicilerin kullanım amacına ve aradığı lezzete uygun yağı hızlıca bulmasını sağlıyor.

Televizyon, dijital platformlar ve sosyal medyada yayınlanacak olan kampanya filmi TBWA imzasını taşıyor.

Reklam filmini buradan izleyebilirsiniz.

KÜNYE 

Reklam Veren: Bunge Gıda / Komili Zeytinyağı
Pazarlama ve Ticari Pazarlama Lideri: Dr. Pınar Nokay
Marka Müdürü: Demet Umezu
Marka Müdürü: Gülnihal Metin
Marka Müdür Yardımcısı: Meltem Karamanoğlu
Reklam Ajansı: TBWA
Yapım Şirketi: Sinefekt
Seslendirme: Mazlum Kiper
Medya Planlama Ajansı: Universal McCann
PR Ajansı: Golin İstanbul

Son Yazılar