Milka, baharı yeni Milka Spring ürünleri ile karşılıyor

Yeni Milka Spring, bahar coşkusunu getiriyor

Yeni Milka Spring Çikolata ve Oreo dolgulu

Bahar Coşkusu Milka Spring ile Yaşanıyor

Mondelēz International Türkiye’nin yüzde 100 Alp sütü içeriğiyle kalpleri yumuşatan markası Milka, baharı Milka Spring ürünleri ile karşılıyor. Limitli sayıda üretilen seri, sadece leziz tatlarıyla değil bahar coşkusunu yaşatan rengarenk ambalajları da yeni bir mevsimin geldiğini tüketicilerine müjdeliyor.

Birbirinden lezzetli çeşitleri ile çikolata severlerin favori lezzeti olan Milka, bahar ayına özel, sınırlı sayıda çıkarttığı Milka Spring ürünleriyle tüketicileri yepyeni bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Çikolata ve Oreo dolgulu seçenekleriyle yumurta şeklindeki Milka Spring serisi, nisan ayı itibarıyla Migros marketlerde çikolata severler ile buluşacak.

Milka Hakkında

İsviçreli Phillippe Suchard tarafından yaratılan Milka, 1993’ten beri Türkiye çikolata pazarında sevilen bir markadır. Geniş bir ürün portfolyosuna sahip olan Milka, getirdiği yenilikler ve eşsiz çeşitleriyle yurdumuzda çikolata pazarının en yenilikçi, dinamik ve öncü markasıdır. Milka ürünlerinin en önemli ortak noktası ise dünyanın en yumuşak lezzetli, bol sütlü, leziz çikolataları olmasıdır. “Milka” ismi, ürünün iki ana maddesi olan “süt” (Almanca’da “milch”) ve “kakao”nun birleşiminden oluşur. Milka çikolatasının yapımında, sadece ve sadece Alp Dağları’nın doğal ortamında beslenen ineklerin sütü, yani “Alp sütü” kullanılır. Bu sayede Milka, dünyanın en yumuşak lezzetli çikolatası olmakla kalmaz, aynı zamanda kalpleri de yumuşatır.

Son Yazılar