Finish’in zorlu lekelerdeki gücü, canlı yayında noter huzurunda kanıtlandı

Finish Quantum Ultimate

Finish’in zorlu lekelerdeki gücü noter huzurunda kanıtlandı

Finish’ten Türkiye’de Bir İlk;
Canlı Yayında Roadblock Reklam Uygulaması 

Türkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen lider bulaşık makinesi deterjanı Finish, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak ilk kez 2 gün arka arkaya canlı yayında roadblock reklam uygulamasını hayata geçirdi. Aynı anda 3 kanalda yayınlanan reklamda, 24 saat bekleyen bulaşıklarda Finish Quantum Ultimate’in etkisi noter huzurunda kanıtlandı.  

Türkiye’nin lider bulaşık makinesi deterjanı Finish, güçlü formülüyle saatlerce beklemiş lekeleri bile çıkaran ürünü Quantum Ultimate’in gücünü kanıtlayan yeni reklam filmiyle bir ilke imza attı. Aynı anda 3 kanalda 2 gün üst üste canlı olarak yayınlanan reklam filmlerinde Finish Quantum Ultimate ile yıkanan ürünler noter huzurunda onaylandı.

Reklam filminin ilk gününde tüketicilerin temizlemekte zorlandığı salça sosu, yağlı et lekesi ve yumurta lekesi gibi kirlerin olduğu bulaşıklar canlı yayında noter huzurunda mühürlendi ve 24 saat boyunca makinada beklemeye bırakıldı. Ertesi gün tam 24 saat sonra yine canlı roadblock uygulaması esnasında bulaşıklar Finish Quantum Ultimate ile yıkanmaya başladı. Aynı gün sonunda makine yine noter huzurunda açıldı ve temiz bulaşıklar izleyenlerle buluştu.

Yarının Suyu projesi ile 3 yılda 6 milyon hanede, toplam 25 milyon ton su tasarrufu sağlayan Finish, yeni ürünü Quantum Ultimate’in 24 saat beklemiş zorlu lekelerde bile etkili formülü sayesinde, hala sudan geçirmeye devam eden herkesi canlı yayında tasarrufa davet ederek yarının suyunu korumayı amaçlıyor.

Son Yazılar