Şekersiz sevenlere yeni Coca-Cola Zero Sugar

Şekersiz sevenlere yeni Coca-Cola Zero Sugar

Şekersiz sevenlere yeni Coca-Cola Zero Sugar

COCA-COLA’dan FERAHLATICI VE LEZZETLİ:
YENİ COCA-COLA ZERO SUGAR

Coca-Cola, ikonik Coca-Cola Orijinal tadına yakın, lezzetli ve ferahlatıcı yeni Coca-Cola Zero Sugar’ı tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yeni tadı ve yeni ambalaj tasarımı ile Coca-Cola Zero Sugar, tercihini şekersiz ürünlerden yana kullanan Coca-Cola severlere yeni bir lezzet sunuyor.

Yeni Coca-Cola Zero Sugar, Güney Amerika ve  Avrupa’dan sonra Türkiye’de de satış noktalarında tüketicilere sunulmaya başlandı.  Şekersiz bir tarife sahip olan Coca-Cola Zero Sugar’un ferahlatıcı ve lezzetli yeni tadı ile tüketicilere Coca-Cola Orijinal Tat’ına daha yakın bir tat sunuluyor.

Yeni Tasarım Dünyası

Yenilenen ambalaj ve tasarımlarda,  ikonik Coca-Cola logosunu ön plana çıkarırken, Coca-Cola markasının evrensel olarak tanınan kırmızı rengi tasarımda temel alınmış. Sadeleştirilen yeni tasarımla birlikte,  siyah renge çevrilen Coca-Cola logosu görsel bir ikon olarak etiketin en üstüne yerleştirildi.

“En iyi Coca-Cola mı?” sorusunun etrafında örülen Coca-Cola Zero Sugar’ın yeni reklam kampanyası, bu yeni lezzetin kimi tüketiciler için en iyi Coca-Cola olabileceği öngörüsüyle paylaşılıyor. Reklam kampanyası, TV, dijital ve OOH kanallarıyla tüketicilere ulaşarak onları da sosyal medya üzerinden yeni Coca-Cola Zero Sugar‘u deneyimlemeye çağırıyor.

Son Yazılar